מסלול תפעול

הנהלת חשבונות  רישוי עסקים  מערכת ניהול מידע  מערכת דיוור  מערכות ניהול קשרי לקוחות  יעוץ משפטי

החזון של Workspce מתאר מצב בו בעל העסק מתרכז ומפתח את המקצועיות שלו בעוד הוא משאיר את תחום התפעול העמוס ביד אנשים המומחים בכך. עסקים רבים מגלים שהתחום התפעולי גוזל לא מעט זמן ופניות נפשית ולעתים עד כדי כובד ממשי על כתפיו של היזם. כובד זה מצד אחד יכול לגרום לקריסת העסק ומצד שני ניתן לנהל אותו בצורה יעילה שתמנף את העסק למחוזות חדשים.

לפתוח עסק זה עניין טכני פשוט, עם זאת, נדרשת מחשבה רבה ותכנון צעדים על מנת שהעסק יניב את הפירות להם אתם מייחלים. Workspace מציעה שירותי ייעוץ בכל אחד מהתחומים המפורטים משמאל, על מנת שתהפכו את הצעד הטכני של פתיחת עסק לצעד מהותי ועמוק.

עסקים רבים נפתחים מדי שנה, מן הסתם גם בתחום שבו תרצו אתם להתעסק, בואו לקבל ייעוץ מצוות מומחה ומנוסה, שיעזור לכם למצוא את הייחוד שלכם, ולפרוש בפניכם את הכלים העומדים לרשותכם כאשר אתם פותחים את העסק.

שלבי העבודה מול Workspace כוללים פגישת היכרות ללא תשלום, בה נכיר אתכם, את החלום שלכם ונבין באיזה שלב של פתיחת העסק אתם נמצאים. לאחר מכן נחליט יחד על הצעדים שעליכם לעבור בתחום האסטרטגיה והשירותים יינתנו במסגרת של פגישות ייעוץ.

לWorkspace יש מועדון יזמים, בו אנחנו מקיימים פגישות של יזמים, הרצאות רלוונטיות וליווי של עסקים ונשמח אם תצטרפו גם אתם למועדון היזמים.

הירשמו לקורס כלים לניהול  עסק קטן 

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    טלפון (חובה)

    אנא בחר/י את השירות המבוקש

    שאלות