מסלול שיווק

קמפיין פרסומי ברשת  אנליזה ואופטימיזציה  כתיבה שיווקית

רבים נוטים לחבר באופן ישיר את המילה שיווק למילה מכירות, או פרסום, אך האמת היא ששיווק הוא מהלך שלם הכולל בתוכו את המחשבה על צרכי הלקוח והפתרון שהעסק שלנו מעמיד עבורו ועד לשלב שבו הלקוח שב לעסק בפעמים נוספות כיד להפוך ללקוח קבוע ונאמן.

לפתוח עסק זה עניין טכני פשוט, עם זאת, נדרשת מחשבה רבה ותכנון צעדים על מנת שהעסק יניב את הפירות להם אתם מייחלים. Workspace מציעה שירותי ייעוץ בכל אחד מהתחומים המפורטים משמאל, על מנת שתהפכו את הצעד הטכני של פתיחת עסק לצעד מהותי ועמוק.

עסקים רבים נפתחים מדי שנה, מן הסתם גם בתחום שבו תרצו אתם להתעסק, בואו לקבל ייעוץ מצוות מומחה ומנוסה, שיעזור לכם למצוא את הייחוד שלכם, ולפרוש בפניכם את הכלים העומדים לרשותכם כאשר אתם פותחים את העסק.

שלבי העבודה מול Workspace כוללים פגישת היכרות ללא תשלום, בה נכיר אתכם, את החלום שלכם ונבין באיזה שלב של פתיחת העסק אתם נמצאים. לאחר מכן נחליט יחד על הצעדים שעליכם לעבור בתחום האסטרטגיה והשירותים יינתנו במסגרת של פגישות ייעוץ.

לWorkspace יש מועדון יזמים, בו אנחנו מקיימים פגישות של יזמים, הרצאות רלוונטיות וליווי של עסקים ונשמח אם תצטרפו גם אתם למועדון היזמים.

הירשמו לקורס כלים לניהול  עסק קטן 

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    טלפון (חובה)

    אנא בחר/י את השירות המבוקש

    שאלות