לנהל את המשימות עם Quest

מכירים את זה שאתם מנסים לעשות סדר במשימות שלכם ומוצאים את עצמכם בבלאגן שלם של רשימות, אפליקציות ניהול משימות משמימות ומדכאות ודפים קרועים שמסתובבים בכל מקום?

אז זהו, אנחנו הולכים להציע לכם פה את הפתרון האולטימיטיבי!

האפליקציה שנציג היום יודעת לנהל עבורכם מצוין את המשימות (שזה דבר שיש איזה 1,000 אפליקציות בAppStore שעושות מצויין..), אבל מה שמיוחד בה, זה שהיא עושה את זה בצורה של משחק.

תשאלו מה הקשר בין ניהול משימות שצריך להיות תהליך מסודר ורציני, לבין משחק?

אז זהו שמחקרים עדכניים במדעי המוח מראים שאנחנו פשוט לא יצורים שנועדו לעבוד בצורה מסודרת ומשימתית. כמו שכולנו הרגשנו כבר לפני שהתפרסמו המחקרים האלה – זה סיוט בשבילנו לעבוד בצורה מסודרת, אנחנו תמיד נשברים בשלב די מוקדם, ולא מצליחים לשמור על עקביות בתהליך.

בדיוק בשביל זה המציאו את Quest.

Quest היא אפליקציה מגניבה לגמרי שהיוצרים שלה הבינו משהו מאוד עמוק בטבע האנושי: אולי אנחנו לא אוהבים להכניס את עצמנו למשטר משימות אבל אנחנו מאוד מאוד אוהבים לשחק, ועוד יותר מזה – אוהבים לנצח.

מה שquest עשו, בצורה גאונית, זה להפוך את ניהול המשימות למשחק הרפתקאות, כזה שאפשר לסיים בו שלבים ואשכרה לנצח.

בכל משימה חדשה שאנחנו מכניסים, אנחנו יוצרים לעצמנו אויב מסוג מסוים שאותו אנחנו צריכים להרוג. היצור הזה רוצה להשתלט עלינו ולגרום לנו להיכשל, אבל אנחנו ממש רוצים לכסח אותו ולכן אנחנו משלימים את המשימה ותוקעים לו סכין בלב. כמובן שמיד אחר כך הדמון הופך ליהלום אותו אנחנו צריכים לאכול, מה שמאפשר לנו לצבור עוד ועוד כוח ולטפס במעלה השלבים, שהולכים והופכים להיות קשים יותר ויותר. ככל שאנחנו מתקדמים אנחנו מקבלים אויבים אכזריים יותר (זה ברור, הדחיינות מתחילה לעבוד שעות נוספות), אבל ההרגלים שיצרנו בעצמנו נותנים לנו כלים חזקים יותר להתמודדות ואנחנו מקבלים נשקים חדשים.

המעצבים של האפליקציה עיצבו אותה בצורה של משחק 8-ביטים משנות השמונים, בצורה ממש מגניבה שתגרום לכם לרצות לתת בראש ועכשיו!
כדאי ממש להשתמש באפליקציה הזו ל:

  • משימות ומטלות
  • רשימת קניות
  • רעיונות
  • רשימת משאלות
  • תזכורות

האפליקציה הזו נבחרה כאפליקציה הטובה ביותר בלמעלה מ-100 מדינות, וזה הזמן שלכם להוריד אותה (מהרו ואולי תספיקו להוריד אותה עוד בחינם, היא במבצע מיוחד ממש בימים האלה..) ולנסות להשיג כמה שיותר נקודות במלחמה שלכם נגד כוחות העצלנות והדחיינות שבכם..

להורדת האפליקציה מהAppStore לחצו כאן