יזם השבוע - אפרת יהב מאמנת

יזם השבוע #2 – אפרת יהב

יזמת השבוע שלנו היא אפרת יהב. אפרת היא מאמנת להוויה והקשבה במודיעין וירושלים

ספרי לנו קצת על עצמך, ועל החלום לפתוח עסק?

שמי אפרת יהב, אני גרה במודיעין, ואני מאמנת הווייתית בשיטת סאטיה.

אני אמא לארבעה ילדים מדהימים ומיוחדים, איתם אני מתגוררת בעיר מודיעין. בשנים האחרונות התחלתי במסע חזרה, מסע הביתה מסע אל עצמי. לפני שלוש שנים עברתי גירושים לא פשוטים, במהלכם התמודדתי עם מצבים ורגעים הדורשים תעצומות נפש. במהלך כל התקופה התאמנתי אצל מאמנת בשיטת סאטיה. אימון אשר חשף בפני את הכוחות הטמונים בי, את האהבה שבי ואת מי שחשוב לי להיות בעולם הזה.

גיליתי שגם אם נותרתי ללא בית, ללא עבודה וללא חיי רווחה נוחים. ישנו שפע גדול ועצום בחיי. למדתי שלחופש אין מחיר. הוא לא חיצוני. החופש קיים בתוכי.

באימון הווייתי מצאתי את אשר חיפש ליבי. באימון עובדים על מי חשוב לך להיות בעולם. כתוצאה מכך יש בהירות גדולה יותר ביומיום. השקט, השלווה והחופש יגדלו. החלום שלי לקרב אנשים לעצמם ולשלום הפנימי שלהם.

ספרי לנו על הקשיים השיווקיים שעמדו/עומדים בפנייך היום

אחד הקשיים העיקריים בבניה של עסק חדש הוא השיווק. או בשפה שלי חשיפה. עסק נבנה עקב בצד אגודל שלב שלב. ולעתים עצה, תובנה  או ידע שמישהו מעניק לך יכול להקפיץ אותך למקום אחר.

האם אתה מרוצה מרמת הפעילות של העסק שלך?

אני בהחלט מרוצה מההתפתחות שעסק האימון שלי עבר בשנה האחרונה. כאשר המטרה שהצבתי לעצמי לשנה הקרובה הוא להגדיל את רמת החשיפה ואת מספר המתאמנים בחדר האימון.

מה הטיפ שלך לחולמי החלומות ובעלי העסקים הקטנים?

תשוקה, התמדה, התמסרות. אם יש לך את אלו ואתה לא מוותר אני מאמינה שכל חלום ניתן להגשים

משפט לסיום?

האימון שלי מתאים לכל מי שחש בחיי היומיום עומס, לחץ, חוסר שקט או בלבול. למי שכועס, ממורמר, עצוב, חרד, פוחד. ולכל מי שרוצה משהו וזה לא קורה.

אני מאמנת אנשים להתקרב לעצמם ולחופש שלהם. הכל במטרה להקל על סבלם. במטרה לאפשר להם להיות מי שהם רוצים להיות בעולם הזה. תוך שמירה על יחסים מול כל הסובבים אותם. אני מעניקה למתאמנים הקשבה, שקט, אהבה, חמלה וחוזק על מנת שיתחולל מפנה בחייהם.

אני נותנת במתנה לכל מתאמן שלי ללא עלות לכל תקופת האימון שיחת הכנה לדברים חשובים. (פגישות, מצגות, שיחות, דייטים וכו'….)

העמוד העסקי של אפרת בפייסבוק