יזם השבוע דור פינטל

יזם השבוע #3 – דור פינטל

השבוע ביזם השבוע, מורה הדרך המוכשר דור פינטל מספר לנו על הדרך החדשה שלו ב Dor Pintel, Israel tour guide.

ספרי לנו קצת על עצמך, ועל החלום לפתוח עסק?

מאז שאני זוכר את עצמי החלום שלי היה לעבוד עם אנשים. עברתי לשיקגו בגיל 14 ושם סיימתי תיכון. אמנם הדרך הייתה לא פשוטה כי לא ממש רציתי ללמוד אך מסתבר שזה דווקא תרם לי רבות והמעבר עשה לי רק טוב. למעשה, היום רוב הלקוחות שלי מגיעים מהקהילה היהודית והישראלית בשיקגו.

עם הזמן, החלטתי ללמוד את מה שאני הכי אוהב לעשות, לטייל. אני אוהב לטייל בישראל ויש לי חיבור מאוד חזק עם המדינה. אני אוהב להראות אותה דרך העיניים שלי.

ספרי לנו על הקשיים השיווקיים שעמדו/עומדים בפנייך היום

הקשיים העיקריים שלי לפני שפניתי לworkspace היו בעיקר כלכליים ושיווקיים. לא ידעתי כיצד לשווק את עצמי ובנוסף איזה תפקיד אני לוקח בעסק שלי. התייעצות עם רואה חשבון של workspace פתרה לי הרבה שאלות, וביארה לי את המשימות העומדות לפני בהתנהלות העסקית.

מהי התובנה העיקרית שלך מהעבודה עם Workspace?

בworkspace למדתי שישנם כל מיני תיאוריות לפיתוח עסק. חלקן כוללות תוכנית מאוד מסודרת ובחלקן פשוט צריך לזרום. אני לוקח קצת מכל דבר ומתאים לעצמי.

מה הטיפ שלך לחולמי החלומות ובעלי העסקים הקטנים?

חשוב להתייעץ עם בעלי ניסיון וחשוב גם להתייעץ עם "פנטזיונרים" כשתחזור הביתה תישן טוב על כל מה ששמעת והכל ייפול במקומו ויסתדר.

משפט לסיום?

מוזמנים ומוזמנות לעשות לייק לפייסבוק העסקי שלי  (-: אשמח להדריך את הטיולים שלכם ולהראות לכם את ישראל בצורה מיוחדת שעוד לא ראיתם.