יזם השבוע #4 – אלפרד סני

יזם השבוע שלנו הוא מר אלפרד סני. אלפרד, מאמן אישי ועסקי מוסמך על ידי איק"א –  האיגוד הישראלי לקאוצ'ינג ממוקד תוצאות.

ספר לנו בכמה מילים על עצמך ועל החלום שלך לפתוח עסק?

שמי אלפרד סני, אני ירושלמי, בעבר פעלתי במספר תפקידים בכירים, בתחום שיווק המזון והביגוד, בשנים האחרונות קיבלתי החלטה לשנות כיוון, ומצאתי את תחום הקואצ'ינג. זה תחום שתמיד ריתק אותי, כי הוא קשור בנתינה לזולת ותרומה עצומה לחברה, בסיוע שנותנים לאנשים בסיטואציות קשות, להתגבר, למצוא פתרונות לדילמות קשות,  בחיים האישיים או המקצועיים – ואין סיפוק גדול יותר מאשר לראות את המתאמן מרוצה ומאושר בסיום האימון.

עברתי קורס למאמנים, והוסמכתי גם על ידי האיגוד הישראלי לקאוצ'ינג, ובחודשים האחרונים פתחתי את "כנפיים" –מרכז ישראלי לצמיחה אישית ועסקית. במרכז שלנו אנו עוסקים באימון אישי, אימון זוגי, אימון כלכלי-משפחתי, ואימון עסקי. אנחנו מציעים גם אימון למנהלים בכירים לשם שיפור תפקודם המקצועי ושיפור התוצאות העסקיות.

ספר לנו על הקשיים שעומדים בפניך היום ומדוע פנית לworkspace-

Workspace היא מקום נהדר וחסר בשוק, חברה שנותנת מענה לכל הצרכים של העסק על מנת שיוכל להתמקד בפעילות הליבה שלו – היא הכרחית לכל עסק מתחיל וכמובן גם ל"כנפיים".

קיבלנו מ-workspace  שירותי בניית אתר אינטרנט, ואנחנו מאוד מרוצים, וכן השתמשנו בחללי העבודה ובמשרדים והשקט הנפשי שבנתינת המשימות האלה למקום איכותי, הוא לא יתואר.

מה הטיפ שלך לחולמי החלומות ובעלי העסקים הקטנים?

בדרך אל החלום אתם תפגשו המון אנשים שיגידו לכם – לא לעשות את זה, ולא כדאי, וישימו לכם מכשולים, לכו עם מה שאתה מאמינים בו! פשוט לכו על זה, קבלו עזרה מהעוזרים והתעלמו מהאנשים המפריעים.

משפט לסיום?

מהניסיון שלי גיליתי שהירושלמים  פחות גמישים מבחינה עסקית, הייתי שמח אם אנשים ייפתחו ליוזמות ורעיונות חדשים, המגיעים ממקומות של חשיבה יצירתית ויעילה יותר.

פתרון סכסוכים, בעיות כלכליות, משברים, כל אלו יכולים להיפתר לפעמים בכמה פגישות אימון בהן אנו עוזרים למתאמן לעבור מן המקום בו הוא נמצא אל המקום אליו הוא שואף להגיע. ולפעמים – זוהי ממש הגשמת חלום.

כנפיים כאן כדי להעניק את היצירתיות הזו ואת הכוחות להתגבר על חסמים ואתגרים. גם חברות וארגונים, יכולים ליהנות ממגוון השירותים שלנו,  כגון מגוון אדיר של הרצאות מקצועיות ומפגשי אימון , שיכולים להפוך הוצאה קטנוה להכנסה גדולה.

אז צרו איתנו קשר

אלפרד