יזמות כחיים של חופש יצירתי

קהילת Workspace היקרה,

אני שמח ונרגש להשיק את בלוג היזמות החדש שלנו.
הצורך בבלוג הזה עלה מהשטח, מבקשות של יזמים, חברי הקהילה ומועדון היזמים שלנו, שביקשו שניצור מקום בו נרכז תובנות, מתודות, עקרונות וכלים ליזמות עסקית.

הבלוג משקף את הקהילה שעומדת בבסיסו, שרואה ביזמות אורח חיים, כאמצעי להגשמת מטרות אישיות וחברתיות וכמטרה בפני עצמה של חיים יצירתיים, מלאי תשוקה וחופש.
בחזון שלנו אנחנו רואים קהילות של בני אדם חופשיים ויצירתיים, שחותרים למימוש עצמי ומונעים מהתשוקה לייצר ערך מוסף לסובבים אותם, לבני הקהילה ולעולם כולו.

הבלוג נועד ליצור מקום וירטואלי לשיתוף בידע, ברעיונות, בניסיון עבודה והתנסות, ובמתן משוב לחברי הקהילה הוירטואלית הזו. הוא מהווה מעין במה אישית שבה יוכל כל אחד מחברי הקהילה שלנו לשתף ולהשתתף בתהליכים ובידע המתעדכנים בתחומי היזמות והאסטרטגיה.

ייחודיות הבלוג שלנו הוא בחדשנותו.
הבלוג מבוסס על חיבור בין תחומים שנראים רחוקים במבט ראשון, אך למעשה קשורים באופן הדוק זה לזה. אנו מאמינים שרכישת כישורי יזמות והתפתחות אישית מהווה תהליך חיים הוליסטי, הכלל בתוכו שינוי ורכישה של ערכים חדשים, התנהגויות והרגלים חדשים, מיומנויות חדשות וידע חדש. המגזין גם פתוח לכיווני חשיבה שונים ולאנשים שונים.
כל כתבה מתמקדת ברעיון יישומי שמאיר פינה מסוימת ביזמות עסקית, כאשר מכלול כל המדורים והכתבות במגזין יוצר קשת שלמה והוליסטית המשקפת את חיי היזמות.

כמנהל ומייסד workspace, וכחוקר היזמות העסקית, אני רואה בפיתוח קהילה וירטואלית ושיתוף בידע הכרח המציאות. אנו חיים את המציאות החדשה של המאה ה-21, ומבינים שהידע צריך להיות במרחק של לחיצת מקש. בהנגשה ויצירת חוייה שיתופית רבת ערך, נפתח את הקהילה המתרחבת שלנו ושל חברינו הרבים העוסקים ביזמות ואסטרטגיה.
אני מאחל לכם הנאה רבה מקריאת הבלוג, הצלחה ובעיקר שיתוף פורה לכולנו!

צקי נחמני
מנכ״ל workspace
פלטפורמה לצמיחה עסקית